Sep 24th اختلالات اخیر و قطعی ارتباط بین‌المللی

با سلام نظر به اعمال محدویت‌ها توسط برخی اوپراتورها به صورت مقطعی در ارتباط با سرورهای خارج از کشور، سرویس‌های مرکزداده آلمان تحت تاثیر این محدودیت‌ها قرار گرفته و در پاره‌ای مواقع از برخی ... بیشتر »

Jul 25th اختلالات زیرساخت

با سلام   پیرو بروز مشکل برق در مرکز داده زیرساخت - LCT قلب اینترنت و شبکه ایران که طیف وسیعی از سرورهای داخلی را تحت الشعاع قرار داد، متاسفانه سرویسهای واقع در این مرکز داده با چند ساعت اختلال ... بیشتر »

Mar 5th اطلاعیه در خصوص اختلال سراسری سرورهای ایران

با سلام همانطور که احتمالا مستحضر هستید، پیرو بروز شرایط فورس ماژور در مرکز داده زیرساخت ملقب به LCT به عنوان اصلی ترین مرکز داده کشور، متاسفانه طیف وسیعی از سرورهای هاست دی ال تحت الشعاع این ... بیشتر »

Nov 14th آغاز مجدد پذیرش سفارش هاست میزبانی آلمان

با سلام به اطلاع مشتریان گرامی می‌رساند پس از وقفه نسبتا طولانی، با افزوده شدن سرور جدید از هم‌اکنون امکان پذیرش سفارشات جدید هاست آلمان فراهم شده است این سرورها با قدرت پردازش بالا برای ... بیشتر »

Oct 4th تغییرات Let's Encrypt و مشکلات SSL رایگان

با سلام   در تاریخ 30 September یکی از Certificateهای میانی مورد استفاده Let's Encrypt منقضی شده که توضیحات کامل آن در لینک زیر و به زبان اصلی قابل مشاهده ... بیشتر »

Sep 11th افزایش تعرفه سرویسهای میزبانی سایت

با سلام با توجه به تورم افسارگسیخته در شرایط نابسامان اقتصادی کشور و افزایش هزینه های جاری، هاست دی ال علی رغم میل باطنی مجبور به بازبینی در تعرفه های سرویس میزبانی سایت میباشد لازم به توضیح ... بیشتر »

Jul 28th طرح صیانت فضای مجازی و تبعات احتمالی آن

با سلام همانطور که احتمالا مطلع شده اید طرحی موسوم به "صیانت فضای مجازی" در مجلس طبق اصل 85 به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شده و در دست بررسی میباشد انتشار جزئیات این طرح مایه نگرانی فراوانی در ... بیشتر »

Mar 11th معرفی سرویس CDN ایران برای خدمات میزبانی آلمان

با سلام   بدین وسیله به اطلاع مشتریان گرامی می‌رساند با توجه به افت کیفیت ISPهای داخلی در ارتباط با سرورهای خارج از کشور و بروز اختلالات پراکنده در باز شدن سرویسهای آلمان، هاست دی ال پس از ... بیشتر »

Feb 6th محدودیت در ارتباط با مرکز داده خارجی ( بروزرسانی شد )

با سلام   متاسفانه طی چند روز گذشته شاهد اعمال محدودیت و اختلال جدید از سمت شبکه و ISPهای ایرانی روی مراکز داده خارجی علی الخصوص Hetzner آلمان هستیم که با بررسیهای صورت گرفته این اختلالات برای ... بیشتر »

Aug 29th مشکل تایید پرداخت در مرورگر Google Chrome

با سلام طی آخرین بروزرسانی نسخه Google Chrome ( در نسخه 84 ) تنظیمات امنیتی باعث بروز محدودیت در نشستهای php session شده به نحوی که کاربر پس از پرداخت در درگاه و موقع ارجاع به سایت نشست قبلی خود را از دست ... بیشتر »