Oct 21st خطای Hostload exceeded ( مشکل احتمالی از سمت Google )

سلام   بروزرسانی ۲: این مشکل طبق اعلام Google رفع شده است   بروزرسانی ۱: به نظر میرسد مشکل سراسری و از سمت Google باشد چرا که webmasterهای زیادی از سراسر دنیا این مشکلات را طی روزهای اخیر در انجمنهای ... بیشتر »

Nov 6th مشکل حاد افزونه Really Simple SSL و خطای 404

با سلامدر صورت استفاده از افزونه Really Simple SSL در حالات خاصی اختلالاتی از قبیل خطای 404 و یا redirect loop در سایت رخ میدهد که به دلیل کدهای اشتباه این افزونه استلذا این کدها میبایست از htaccess حذف و افزونه ... بیشتر »

Oct 29th محدودیت در سرویس‌های google

با سلام متاسفانه از روز شنبه ۷ آبان سرویس‌های متعدد google منجمله fonts و firebase و map و ... در ایران فیلتر شده در صورت استفاده از google fonts سایت شما با کندی غیر عادی مواجه شده که میبایست fontها از قالب شما ... بیشتر »

Oct 25th راهکار ارتباط با cPanel/Webmail سرورهای آلمان

با سلام با توجه به اختلالات اخیر سرویس‌های webmail و cPanel از طریق CDN ایران در دسترس قرار گرفته است کافیست با اطلاع از نشانی سرور خود از طریق معادل لینک زیر اقدام نمایید به عنوان مثال برای سرور ... بیشتر »

Oct 25th راهکار ارتباطی با درگاه‌های بانکی در سرورهای آلمان

با سلام در صورت استفاده از درگاه بانکی در سرورهای خارج از کشور، ممکن است به صورت مقطعی با اختلال در ارتباط با برخی درگاه‌های اصلی PSP مواجه شده شده باشید که این اختلالات و محدودیتها تماما از ... بیشتر »

Oct 21st اختلالات اخیر و قطعی ارتباط بین‌المللی ۳

سلامپیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص اختلالات اخیر شبکه، آخرین وضعیت به شرح ذیل اعلام میگردد: سرویس‌های میزبانی خارج از کشور: اختلالات بین ISPهای داخلی و سرورهای خارج از کشور کماکان به صورت ... بیشتر »

Sep 27th اختلالات اخیر و قطعی ارتباط بین‌المللی ۲

با سلام   پیش نوشت : با توجه به طولانی بودن متن موارد حایز اهمیت بالاتر bold شده که حتما به آن دقت نمایید   متاسفانه از روز سه‌ شنبه ۵ مهر شاهد افزایش محدودیت و اختلالات در سطوح و لایه‌های مختلف ... بیشتر »

Sep 24th اختلالات اخیر و قطعی ارتباط بین‌المللی

با سلام نظر به اعمال محدویت‌ها توسط برخی اوپراتورها به صورت مقطعی در ارتباط با سرورهای خارج از کشور، سرویس‌های مرکزداده آلمان تحت تاثیر این محدودیت‌ها قرار گرفته و در پاره‌ای مواقع از برخی ... بیشتر »

Jul 25th اختلالات زیرساخت

با سلام   پیرو بروز مشکل برق در مرکز داده زیرساخت - LCT قلب اینترنت و شبکه ایران که طیف وسیعی از سرورهای داخلی را تحت الشعاع قرار داد، متاسفانه سرویسهای واقع در این مرکز داده با چند ساعت اختلال ... بیشتر »

Mar 5th اطلاعیه در خصوص اختلال سراسری سرورهای ایران

با سلام همانطور که احتمالا مستحضر هستید، پیرو بروز شرایط فورس ماژور در مرکز داده زیرساخت ملقب به LCT به عنوان اصلی ترین مرکز داده کشور، متاسفانه طیف وسیعی از سرورهای هاست دی ال تحت الشعاع این ... بیشتر »